Ponad 25 lat tradycji, połączonej z wyraźną siłą innowacji i wysokimi wymaganiami jakościowymi, bez żadnych kompromisów, tworzą obraz grupy ATS-Tanner Group.

Na sześciu głównych rynkach Graphics, Food, Manufacturing, Logistics, Pharma i Merchandising, grupa przekonuje swoją kompetencją przy rozwiązywaniu problemów w zakresie opakowania końcowego i transportowego. Jako klient otrzymują Państwo z jednego źródła doradztwo w zakresie projektu, maszynę oraz wysokojakościowy materiał eksploatacyjny dokładnie dopasowane do stawianych zadań, wybrane z olbrzymiego sortymentu.

W przypadku kluczowej technologii banderolowania, delikatnego opasywania taśmą w celu łączenia produktów, ATS-Tanner Group działa aktywnie na arenie międzynarodowej: Główna siedziba w Szwajcarii, spółki córki w Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Polsce, Kanadzie, Francji i Anglii, jak również 40 przedstawicielstw krajowych, gwarantują obecność na niemalże całym świecie. Jako doświadczony partner systemowy rozwiązujemy każdy problem związany z banderolowaniem, aż do rozwoju i integracji w pełni zautomatyzowanych systemów banderolowania na trasach fabrykacyjnych naszych klientów.

Wybierając ATS-Tanner Group, stawiają Państwo na ok. 100 kompetentnych pracowników, na indywidualną konstrukcję maszyny w wymiarze odpowiednim dla koncernu (obok szerokiej palety wydajnych maszyn standardowych), jak również na ponadprzeciętne wsparcie techniczne.

Jesteśmy dla naszych klientów sprawnym, niezawodnym i świadomym kosztów partnerem, który realizuje najlepsze rozwiązania dotyczące pakowania – być może także dla Państwa?

Piaseczno